Karta týdne: 26. dubna – 2. května

Odpočinuli jste si? Báječně! Pak nás teď jen: „čeká skvělá budoucnost“. Alespoň jak avizuje karta týdne a afirmace Louise Hay, kterou mi Vesmír vložil právě do ruky.


„Čeká mě skvělá budoucnost.“ – na takovou myšlenku, energii v současné době opravdu potřebujeme hodně síly (proto možná ten odpočinek z minulého týdne). Ono naladit se a splynout s takovou afirmací, když o to víc jsme neustále přesvědčování, že nevíme „co bude za hodinu a jistě to nebude nic pěkného“ chce už pořádnou dávku schopnosti pracovat se svou vírou, láskou, radostí. Protože pak si říkáme jen krásné afirmace, které nefungují, protože jim nevěříme, protože nerezonují s naší podstatou a v podstatě nám ani nedělají radost. Výsledek je takový, že rezignujeme na afirmace, modlitby, považujeme je za pouhé bláboly a práci s energiemi necháme bláznům, kteří nevnímají „skutečnou realitu“. Ale možná je to tak, že ti „skuteční realisté“ zapomínají na to, že realitu si každý vytváří sám.
A proto zpět k afirmacím: Opravdu s nimi pracujme jen tehdy, když s námi splývají. Nejenom, že pěkně zní, ale protože tak nějak v danou chvíli patří právě nám. Pokud afirmaci používáme jako prosbu k nějakým vyšším silám, pak jen nevědomě vysíláme energie nedostatku.
A jak poznáme, že afirmace s námi splývá. Tak jako minulý týden… zase na tváří se Vám mimoděk vytvoří úsměv. Ano, tak prosté to je.
Přeji nádherný týden.


P.S.: A jak vidno, v sobotu se nám duben mění v květen, takže nezapomeňte, že pro Vás budou připravené výklady tarotu na nový měsíc a aktuální téma jak zde https://spravnoucestou.cz/blog/, tak https://spravnoucestou.cz/vyklad-karet/ a další pondělí tu pro Vás bude další karta týdne.