Karta týdne: 23. – 29. srpna

Z minulého týdne i karta týdne “pravda” na nás doslova září. Ani tento týden se zrcadla nezbavíme, ale zase nám ho Vesmír nastavuje z jiného úhlu. Dá se říct, že půjdeme opět o něco hlouběji, abychom na světlo vytáhli své pravé já, svou podstatu.

karta týdne: odraz pravdy

Karta týdne „Odraz pravdy“ nás spojuje opravdu jen se sebou samými. Vede nás k zrcadlu a s láskou nám ukazuje, kým jsme, napříč časem. Není to o tom, jaké jméno, funkci neseme v tomto životě. Je to o tom, kým nebo čím jsme, právě navzdory tomu jaké jméno či funkci neseme.

Zpravidla, jako se díváme do reálného zrcadla na své kvality a nedostatky, které je potřeba vyladit, tak jsme se doposud dívali na sebe i do toho zrcadla duchovního. Ale zrcadlo pravdy nemá za úkol nám ukazovat odraz vedoucí k ladění čehokoli. Zrcadlo pravdy nám ukazuje zase jen pravdu.

A k čemu to je?

Jestliže víme, kým jsme, pak pochopíme i jaká je naše cesta, proč tu jsme. V čisté pravdě souzní naše duše s energií lásky. A láska k sobě umožňuje propojení s vlastní podstatou. Tím dáváme smysl svému životu, a tím se dostáváme na správnou cestu.

Teď nejde o to, snažit se o něco silou. Základem je vzít toto zrcadlo do ruky s maximálním citem, laskavostí, ale i otevřeností. Zároveň se nestavět do role soudce, ale jen být. Karta týdne “pravda” může být klíčem ke kouzelným dveřím, o kterých nemáme ani tušení.

Přeji nádherný týden

P.S.: Ano, toto zrcadlo není tak snadné uchopit a bez bezpodmínečné lásky k sobě Vás karta týdne neovlivní očekávaným efektem. Pokud, ale i tak chcete pracovat na lásce k sobě nebo alespoň zahlédnout svou podstatu, pak se objednejte na konzultaci nebo progresivní harmonizaci u mě přes kontakt.

A když jsme u kontaktů, tak samozřejmě mě a mou práci můžete mít po ruce přes FB stránky Správnou Cestou nebo Galerie DaRy.