Karta týdne: 21. – 27. června

Na první pohled karta týdne nevěstí nic dobrého. Rozchody, rozloučení, ať už se to týká lidí nebo věcí, není nic, co bychom dělali zrovna rádi. Ale to, že něco neděláme rádi neznamená, že to není správná cesta.

karta týdne: rozchod

Když se někdo s někým/něčím musí rozejít/rozloučit, pak takový stav nevzniká z ničeho, ale je důsledkem předchozích kroků. A když dojdeme na pomyslný konec, už není kráčet kam dál, pak dochází na smysluplný rozchod. Pak není otázka jestli to děláme rádi či neradi na místě a důraz tak můžeme klást pouze na formu. A forma by měla být za všech okolností slušná a citlivá. Bouřlivé scény, manipulace, citové vydírání nic nezmění na faktu, že něco skončilo nebo to dosloužilo.

Konec je vždy novým začátkem, a udržováním/uchováváním něčeho, co už neslouží k našemu rozvoji jen vytváříme chaos a blokádu pro tok energií.

Tak se pojďme podívat, co v našem životě blokuje cestu za naší vizí a umožněme tomu i sobě si otevřít dveře k jejímu naplnění.

Přeji nádherný týden.

P.S.: Nevíte, jestli už došel čas na rozchod, jestli je pro vás karta týdne ve Vašem životě právě teď aktuální? Můžeme spolu nahlédnout do karet, které Vaši záležitost osvětlí a nabídnou nový pohled na věc. Formu výkladu si můžete vybrat na https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/.