Karta týdne: 16. – 22. srpna

Jestliže prázdniny energeticky skončily, jestliže na sobě máme pracovat, pak nemohu sáhnout pro kartu týdne jinam, než do karet atlantských. A už tu máme setkání! No, samozřejmě, jsou to karty atlantské, tak to bude mít jiný význam, už to znáte. Takže setkání sami se sebou.

karta týdne: setkání

Zase nějaké to zrcadélko a to neuběhl ani měsíc?! No jo, když ono to je opravdu o tom, že my jsme tvůrci svého štěstí, ale i těžkostí. 

Je snadné hodit vinu na okolnosti nebo jiné lidi, ale když se podíváme do toho zrcadla, tak už ano nic nemusíme říkat. 

No, ale karta týdne „setkání“ přece nemusí být jen takovým tím pomyslným bičem. Proč bychom se se sebou nemohly sejít v dobrém? Protože jsme nastavení na bič! Áááha. A už tu máme zrcadlo jak dům! Ale když se na to podíváme, tak to je pravda. Buď hodný/á, nebo budeš potrestán/a! Uč se, nebo budeš dělat mizernou práci za málo peněz! Choď včas, nebo tě ostatní předběhnou!… A mohla bych pokračovat donekonečna. Prěstože nám je předpovídána neblahá budoucnost, tak rádi plníme to, co se od nás očekává – šťastné konce jsou přece jen v pohádkách. Ale chyba lávky!

Setkání a jak na něj:

My na to můžeme jít jinak. Máme se potkat sami se sebou. Chceme se sejít v dobrém. Takže nejlepší je se potkat u toho reálného zrcadla. A když se s někým potkáme a rádi ho vidíme, co uděláme? Jasně! Úsměv a srdečný pozdrav. Ne, neptejte se jak se máte. Jednak to víte, a pak tu nejsme proto, aby řeč nestála. Jděte na to teď jinak. Zeptejte se, co pro sebe můžete udělat. Teď, dnes, nejpozději do neděle. Setkali jste se přece pro sebe, tak ať to setkání stojí za to.

Přeji nádherný týden.

P.S. Ať už Vám karta týdne – setkání ukázala v tom zrcadle cokoli, možná Vám pomůže vyladit energie i nějaký energetický zářič z Galerie DaRy. Tak pojďte vybírat.