Karta týdne: 13. – 19. září

Karta týdne „Cirkus jedné manéže“ má možná nic neevokující název. Ale když se na ni podíváte, pak Vám ukazuje, že máte základ (skála), máte sílu (slon) a máte sebe (osoba na vrcholu pyramidy). Co víc si přát?! A co s tím?

karta týdne cirkus

Tento týden karta týdne nevytváří v životě nějaký cirkus, jak by se mohlo zdát. Naopak nám říká, že se máme a můžeme spolehnout sami na sebe, protože okolí nemá patřičné nástroje, kterým by nám na naší cestě pomohlo. Každý z nás je schopný, kompetentní za sebe myslet i jednat. Nezapomeňme, že nám zrcadla ukázala mnoho našich atributů a teď je čas je využívat. Nejen v kontextu sebe samých, ale také v kontextu vztahu s naším okolím. 

Nejde o to si za každou cenu jít svou cestou, dělat ze sebe „ředitele vesmíru“. Mít všechno pod kontrolou, za každou cenu vyhrát nebo dokonce z pozice své síly druhé oslabovat. Tak svou pyramidu oslabíte natolik, že se zbortí. Hledejme své hranice, važme si sebe a vytvářejme podporující energie pro sebe i okolí.

Přeji nádherný týden.

P.S. Pokud máte z tohoto týdne dojem, že to bude “pěkný cirkus”, pro zorientování se v energiích září, které souvisí, se podívejte na Výklady tarotu na září 2021 a energie, které s nimi souvisí.