fbpx

Karta týdne: 11. – 17. října… proměna je další krok

Karta týdne „Proměna“ je dalším krokem na naší cestě. Považujeme-li za cestu správnou nebo cestu životem, Vesmír nám posílá právě energie, které nastolují změnu, ať už v tělesné, duševní nebo reálné podobě.

karta týdne přeměna

Proměna, změna, transformace, ale také obyčejný posun, růst. Ono jakmile se zmíní pojem jakékoli změny, transformace, hned vnímáme jakési napětí, očekávání, jako když máme skočit do hluboké vody. Nutí nás to zhluboka se nadechnout a nedýchat, dokud „to“ není za námi. Když ale tomu samému ději dáme pro nás přijatelnější pojmenování, tady tedy „posun“ či „růst“ se energie změní. A přestaneme očekávat nebezpečí nebo alespoň něco náročného.

Tak či tak, ta aktuální karta týdne „proměna“ má za účel nás upozornit jakým údobím procházíme. A že, ať už v jakékoli formě, přeměna probíhá. Jestliže ji pojmeme jako „posun“, pak je na nás abychom si uvědomili na jaké úrovni se posouváme. Co se právě teď skrze prožívané dění učíme, v čem rosteme. „Ostatně, k čemu by jakékoli dění v našich životech bylo, kdybychom si ho neuvědomovali?“ říkáte si. Ale ono je to tak, že ještě dost lidí žije nevědomý život, že spíše žijí v představě o tom jak žijí. A právě proměna může pro nás být tím katalyzátorem. Energií, která nám pomůže se probudit, uvědomit si odkud jdeme, kde jsme a kam směřujeme. A dny tohoto týdne jsou, díky vesmírným energiím, skvěle naladěné umožnit ve svých energiích a prožitcích proměnu… Aniž bychom zadržovali dech a čekali, že se utopíme.

Přeji nádherný týden.

P.S.: Rozhlížíte se, jak se karta týdne promítá do Správné Cesty nebo do Galerie DaRy? Pak jsem využila “sílu” minulého týdne, a mohu Vám tak nabídnout projekt, na kterém se můžete podílet se mnou – Tvoříme společně DOT ART mandaly. A počítám s tím, že to bude proměna, posun, ale také růst.