fbpx

Březen 2021 – výklady tarotu

Měsíc březen bude ve znamení loučení, loučení z pozice nutnosti. Jestli to pojmeme jako rozloučení s našimi plány a cíli nebo jako možnost směřovat jinam a jinak, to už je na každém z nás. A opravdu je třeba se spoléhat jen sám na sebe. Máme totiž dost síly a přinejmenším vidinu, jak a kam dál. Pomoc nyní od nikoho čekat nemůžeme. Jako bychom všichni byli zablokovaní a naráželi na sebe. Ale brát to, jako že děláme něco špatně nelze. Tenhle měsíc nám má pomoct možná nalézt nový cíl, ale každopádně dojít k mnohým poznáním a uvědomit si, čemu věnujeme energii, i když to dávno je nefunkční. Naopak, to z nás a naších záměru, co jsme dosud popírali, odkládali, nedávali tomu šanci, bude pak moci jít na světlo. Každopádně je teď nejlepší si hlídat své soukromí.
Karty doplňují: Každý máte svou cestu, tak se na ni soustřeďte, střežte ji a ostatním dopřejte svobodu jít jejich cestou.

Mandala na březen 2021

Osudové číslo 1

S nastupujícím jarem máte, Jedničky, velkou chuť se pustit do něčeho nového nebo alespoň oprášit nějaký odložený projekt. Dokonce se i objeví příležitost, jak to v uvést v život. Ale přece jen březnové energie nejsou snadné a Vy tak budete muset čelit konkurenci, která navíc nemá v úmyslu hrát fér. Jak si s tím poradit?
Karty doplňují: Neřešte co ostatní, dělejte to, co je Vaším záměrem, to je cesta k cíli.

Osudové číslo 2

Dvojky, vidíte v březnu svou příležitost s nadějí na úspěch, ale dejte na svou intuici, kdy a jak je pravá chvíle k akci (je to, vůbec, právě teď?). Sami si totiž poněkud tříštíte energie a zapomínáte, že zodpovědnost. Takže se brzy potkáte s realitou a to, co bylo samozřejmé, spadne jako domeček z karet. Můžete se tak dostat do velmi nepříjemné, neřku-li nebezpečné, situace, která by mohla skončit i ztrátou.
Karty Vám radí, abyste dali sobě i věcem čas, více nyní přemýšlejte, než cokoli začnete jednat. Co je pro Vás opravdu důležité?

Osudové číslo 3

Počkejte si! Trojky, máte plán, máte energii, ale počkejte si. Vaše plány potřebují čas, a teď to je s tím správným časem pochybné. Musíte počítat s tím, že se pro Vás vše bude měnit doslova pod rukama a nic nebude takové, jaké očekáváte. Což znamená, že plán je dobrý, jen nelze očekávat žádoucí výsledky. Nenechte se však odradit, protože karty Vám připomínají:
Nezapomeňte na to, proč máte tento plán a věřte mu i sobě. To, že na něco dojde později, neznamená, že je na tom něco špatného.

Osudové číslo 4

Únor byl pro Vás, Čtyřky, úspěšný a můžete se tedy radovat. Ale s „vlnou“, na které byste se teď mohly svést není dobré počítat, však se podívejte na všeobecné březnové energie v úvodu. Teď, o cokoli usilovat, do něčeho investovat se Vám nevyplatí. Ale přeci jenom ten březen pro Vás má přínos: Pomůže Vám objevit nové možnosti.
A karty doplňují: Nebojte se nového, je to cesta ke svobodě.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy naopak úvodní odstavec aktuálních výkladů nečtěte, Vás se to netýká. Vy si teď prostě užíváte a máte užívat. Všichni teď procházíme změnami, ale Vám jakoby opravdu otevírají dveře. Počítejte s nečekanou informací, která Vás bude inspirovat a může Vás zabavit na dlouhý čas.
A typ od Karet? Jděte o toho, jen si ohlídejte načasování.

Osudové číslo 6

Šestky, pro Vás je teď nejdůležitější se zorientovat v současném dění. Víte co máte dělat, všechno na sebe pěkně navazuje. Jenže chcete něco víc. Necháváte se unášet fantazií, jsou tu ale tendence propadnout iluzím. Pak ale přichází nepříjemné prohlédnutí až vystřízlivění.
Karty Vám tedy doporučují, být k sobě upřímný. Když budete hledět na smysl a cíl Vašich kroků, pak nemůžete sejít z cesty.

Osudové číslo 7

Už jste to vzdávaly, Sedmičky? Pak vzdávání zatím odložte, blýská se na lepší časy. Ano, ještě chvíli budete muset o své záležitosti bojovat, ale právě už jen chvíli. Pokud máte konkrétní záměr, pak se objeví nečeká příležitost k realizaci a vše půjde tak nějak snadno.
Využijte svých schopností a možností k splnění Vašeho úkolu… alespoň tak Vám radí karty.

Osudové číslo 8

Osmičky, Vy se tedy nenecháte zastavit a do března vtrhnete jako uragán. Sice nic nefunguje, jak má, natož jak byste si přály, ale to Vás neodradí, jen se trošku politujete, že Vaše cesta nemůže být snad lehká. Ale nelitujte se dlouho, abyste nepřehlédly, že jste se dostaly do kýženého cíle. Ano, podaří se to.
Karty doplňují, že být o samotě, je pro Vás teď hotový zlatý důl, alespoň pro to, abyste si uvědomily, co chcete, kam míříte.

Osudové číslo 9

Zlé časy, Devítky, jsou teď za Vámi. Dalo Vám to zabrat, o hodně jste přišly, ale teď jste na startu nové etapy a máte i jakýsi mlhavý cíl. Chce to postupovat krok za krokem a nic nehnat do extrémů. Teď si můžete v klidu vydechnout. Máte dojem, že jsou karty mimo? Pak dejte alespoň na jejich doporučení:
Hledejte, kde jste opravdu doma, jakmile najdete své místo, pak se Vám začne dařit.