Březen 2020

Březen přináší vitální energie. Toužíme už něco podnikat, a to nemusíme být zahrádkáři. Toužíme také po změně a tušíme, že „je čas“. Možná chyták je v tom, že k dalším krokům je třeba odvaha a chuť riskovat. Na druhé straně tím, že nebudeme sedět nečinně, máme skvělou příležitost růst a rozvíjet své schopnosti, dovednosti, své osobní energie. Nečekejme však podporu z našeho okolí, teď je čas si jít svou cestou a nesnažit se ji s kýmkoli sdílet. Jinak řečeno: je to o nás, ne o někom jiném. A že výsledek není nikterak triumfální? O to v březnu nejde. Teď jde o rozvoj, a pokud ho nezastavíme, pak jsme využili březnových energií. Karty připomínají, že je čas jít cestou svého srdce a nelpět na tom, co nám blokuje cestu vpřed.

Mandala na březen 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy víte, o čem mluví všeobecné březnové energie, Vám se teď chce moc vystoupit ze zajetých kolejí, i když tušíte, že to bude znamenat dělat i nepříjemné kroky. Možná tento fakt Vás bude blokovat. Ono jedna věc je vědět a chtít, a druhá uskutečnit. No, ale Vám pomůže, že se proti Vám ty zajeté koleje postaví. Takže najdete svůj klid, svou cestu srdce a dosáhnete toho, čeho v březnu dosáhnout máte.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vy máte pocit, že v březnu to bude boj, že budete „muset“ dělat vše, proti svému přesvědčení. Otázka však je, co je to Vaše přesvědčení. Ztrácíte se v sobě, ztrácíte se v kontextu ostatních lidí i situací. Navíc, každý má svého dost, tak nic nefunguje, jak byste si představovaly. Co s tím? Zapomněly jste na svůj potenciál. V čem spočívá? Ano, ve Vaší intuici. Probuďte ji a probudíte sebe a i tento březen pro vás bude mít obrovskou cenu.

Osudové číslo 3

Trojky, Vás brzdí v energiích nějaký nedostatek, ať už se to týká času, peněz či vědomostí. No, ale i s málem se dají dělat kouzla. Možná se díváte moc daleko a přitom to největší štěstí máte na dosah, v tom co již máte, ne v tom, za čím se ženete. Když tohle pochopíte, pak Vás může březen naplnit uspokojením. Ačkoli jste, Trojky, prototypem společenského člověka, pak v březnu se více soustřeďte na sebe.

Osudové číslo 4

Čtyřky, vy přesně víte, co je Vaší cestou, alespoň pro ten letošní březen. A protože ten cíl s Vámi skvěle souzní, tak si i směle půjdete za ním. Ano, okolí Vás bude chtít zviklat, přesměrovat, držte se však svého. Jen Vy víte, proč jdete zrovna touto cestou. A to je také rada od karet. Nezapomínat na smysl svého konání, protože to Vás dovede k cíli, který očekáváte.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy jste přesvědčené, že březnem prolétnete jako uragán a nic a nikdo Vás nezastaví. Ale ve Vašich kartách jsou vidět tendence, že se Vám do cesty bude stavět opravdu všechno, včetně Vás samotných. Nic do sebe nebude zapadat, tak jedinou cestou bude se zastavit a čelit realitě. Teď není čas na spěch. Teď je čas dát Vašim záležitostem řád a převzít nad nimi vládu.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy jste se nějak zasekly a nehýbete se prakticky žádným směrem. Z Vašeho pohledu to vypadá tak, že se ani pohnout nemůžete. Přitom opravdu postačí, když se zvednete, a uděláte ten první krok. Protože pak už chytnete vítr do plachet a vše půjde jako na drátkách. No, a kdybyste přece jen měly pochybnosti, pak si vzpomeňte, že když má člověk cíl a sílu, pak se pohybuje i vpřed.

Osudové číslo 7

Sedmičky, pro vás je letošní březen synonymem nového začátku. Sice tento začátek nemá jasný cíl, ale protože se má jednat o něco většího, na cíl ještě ani nepomýšlíte. Teď jen činíte závazná rozhodnutí a vytváříte energie, které jednoho dne mají přinést své ovoce. Jen se hned od tohoto projektu neodklánějte. Vytvořte vizi své budoucnosti reálnou a realizovatelnou, a nevzdávejte se hned na začátku.

Osudové číslo 8

Osmičky, získáváte pevnou půdu pod nohama a tím se také dostáváte do energií zisku, ať už má jakoukoli formu. Cesta a řešení se Vám samy nabízejí. Všude se vám dveře otevírají a zvou Vás ke vstupu. Neodmítejte. Letošní březen Vám má udělat radost, poskytnout Vám odměnu, za Vaší píli, úsilí i nasazení, tak si to vše patřičně užívejte. A chcete ještě radu? No… tak se řiďte svým srdíčkem.

Osudové číslo 9

Devítky, v tomto březnu nechcete hrát čistou hru, ať už doplácíte na své předchozí lži nebo si nalháváte něco teď, tak si jen komplikujete cestu. Ano chcete to se zastavit, ale už jste do toho zabředly moc hluboko, a všechno a všichni se obrací proti Vám. Ale Vy nejste ve své podstatě špatné. Takže mobilizujte své dobré stránky a začněte uklízet to, co jste si natropily. Karty Vám radí, aby se se obrátily na své srdce, které Vám tu správnou cestu ukáže.