47. týden

16. – 22. listopadu

Okolnosti nás vrhly do chaosu. Nic není jak bylo a kdo ví, jak to bude. Dostáváme jakési informace, ale co je vlastně pravda? Zajeté zvyky a rituály už dávno neplatí. Začínáme ztrácet naději. Jak v takové džungli nalézt pevný bod, jistotu a třeba i odrazový můstek?

Proto k nám právě teď přichází Anděl důslednosti a pořádku. S jeho pomocí si můžeme zavést v našich životech pořádek. Na začátek si však potřebujeme vytvořit nějaký pevný koncept, podle kterého si ten náš život chceme uspořádat. Nejde o přísné dodržování manuálu a harmonogramu. Jde o to, stabilizovat nový systém. Znáte to: když si přerovnáte skříň a stále saháte pro věc na původní místo. Máte dvě možnosti. Dát to na původní místo, anebo si vytvořit nový zvyk. No, teď ale v reálu nemáme možnost něco dávat do původního stavu. Teď jde o to, abychom si vytvořili nový pořádek, na který si přivykneme. A jak už nás předchozí energie vedly, tak ten pořádek máme stavět na tom, co máme rádi, co nám působí uspokojení a radost.

Takže pojďme se teď na ten náš osobní chaos podívat z odstupu a vytvářejme důsledně pořádek nový. Klaďme si otázky: Co by mi vyhovovalo? Vždyť k nám tomu pomáhá i patřičný anděl. To půjde samo!

Přeji nádherný týden.