30. týden

20. – 26. července

Tento týden bude podle všeho výjimečný, protože si na mě zavolal ten málo používaný balíček karet a do ruky mi vklouzl strážný anděl jménem Arad.
Arad je andělem víry v sebe a nabízí nám probuzení síly víry v sebe a naplnění touhy našich srdcí. I když nám někdy život poskytuje lekce, které naší víru v sebe spíše potlačuje, nikdy nemůžou tyto lekce a zkušenosti poškodit náš základ, naše zářící jádro. Tato skutečná podstata (na kartě zobrazená jako zářící oko) nikdy neuhasíná, nikdy jej nelze zničit.
Že to necítíte? Že jste to nikdy neměli? To není pravda. Jen jste se ať už vědomě či nevědomě nechali ovlivnit okolím a událostmi z minulosti. Ale minulost není jen nadarmo minulostí. Zkuste si jen teď vzpomenout, co se stalo 20. července 2005. Ne nepátrejte, nehledejte, zkuste si opravdu jen vzpomenout. No… nic. A to je ono. I tento konkrétní datum je součástí naší minulosti, ovlivnil nás, ale nestavíme na něm jakoukoli formu času. A i kdyby zrovna tento den byl ten nejtěžší v celém životě, tak jednak je minulostí, a pak se třeba právě jen touto zkušeností měla uzavřít nějaká forma, napříč všemi životy, špatného nasměrování.
Anděl Arad osvětluje právě náhled na ty „špatné“ zkušenosti a ukazuje nám, k čemu nám prospěly. A díky tomu se naše pravé jádro opět začne projevovat i navenek. A o to jde v tyto dny.
Přeji nádherný týden.