25. týden

17. – 23. června
Jo, jo… naše hlavičky, co nevymyslíme, to nemáme. A přitom je tolik možností, které ty naše hlavinky ani při nejlepší vůli nevymyslí. Někdy opravdu stačí jen vnímat, dovolit svým pocitům, aby se nám cesta otevřela k netušeným možnostem a hlavně k tomu, co k nám opravdu patří… Aha, strach je všudypřítomný? Ale opět není na místě, protože: nemusíme všechno znát, všechno vědět, všechno chápat. To, co je nutné je jen vnímat své pocity, ten hlas svého srdce, duše.
Každý z nás si jistě vzpomene na nejednu zkušenost, kdy jste měly něco naplánováno do detailu, poctivě jsme na svém cíli pracovali, byli jsme pozitivní až pozitivní, dost dlouho to vypadalo, že to nemůže nedopadnout a najdou… nic, jedno velké nic. Proč. Prakticky jsme lpěním na výsledku, až pekelným soustředěním neumožnili uskutečnění. To je ta kontrola, plánování a lpění.
No, a tento týden by se dalo říct, že je skvělý čas „nechat věci koňoj, tem má větší hlavu“ anebo se svěřit do rukou vyšší moci, protože teď je čas pustit svobodu i do našich zájmů a cílů, aby se vytvořil prostor pro jejich uskutečnění. (Navíc dneska máme úplněk ve Střelci, který si umí hrát, má spoustu nápadů a nebojí se pustit se do neznámých vod, takže nám pomůže se uvolnit.) A ani aktuální energie Vám ve Vašich věcech nepomáhají? Pak jsem tu pro Vás, stačí se objednat na konzultaci.
Přeji nádherný týden.