Konzultace – výklad karet

Konzultace – výklad karet v Trutnově, po telefonu nebo v programu Skype
Stručný num. rozbor Vás i osob, které se pojí s Vaší záležitostí, všeobecný výklad, odpovědi na všechny otázky týkající se Vaší osoby a situací za použití tarotových, ale i jiných karet (dle potřeby), rady a náměty, jak situaci účinně řešit.
V rámci ČR telefonní konzultace probíhá na mé náklady (volám v dohodnutý termín já Vám).
Jestliže chcete osobní konzultaci v Hradci Králové, Pardubicích, Praze, Liberci a jste skupina 3 – 5 lidí a máte k dispozici vhodný (klidný) prostor, pak mi zavolejte, domluvíme se.

Jak službu objednat?


► KONZULTACE – VÝKLAD KARET OBJEDNÁVEJTE PŘES TELEFON OD PONDĚLÍ DO PÁTKU OD 8:00 DO 20:00hod. Pokud Vám zrovna nezvednu telefon, pravděpodobně pracuji. Jakmile budu volná, ozvu se Vám zpět, ve všední den max. do 24 hodin.
(V případě, že je zrovna sobota, neděle nebo svátek a jde o život, nejprve volejte záchranné složky. Samozřejmě může jít o život i jiným způsobem. Pak mě prozvoňte a následně napište SMS, jak Vám mohu pomoci. Jak budu v dosahu telefonu, ozvu se.)

► Telefonické a Skype konzultace proběhnou až po úhradě a jsou omezené objednaným časem. Lze zaslat potvrzení o zadání platby do mailu a termín tak urychlit.

►I když jsme v minulosti již spolupracovali, NEPOSÍLEJTE PLATBU NA ZÁKLADĚ SVÉHO UVÁŽENÍ, ALE AŽ PO DOHODĚ SE MNOU O FORMĚ A CENĚ poskytovaných služeb. Platbu považuji za závaznou objednávku mých služeb, takže požadovanou službu musím poskytnout.

►Pokud potřebujete svou objednávku konzultace zrušit, udělejte to, prosím, alespoň den předem. Děkuji.

►Služby v programu Skype jsou možné i pro klienty ze Slovenska nebo celého světa, pouze však v českém jazyce.

►Platby převodem v euru je nutné počítat s příplatkem 150,- Kč (převod z ČSOB v SR bez), lze se však domluvit na alternativním způsobu platby bez tohoto příplatku.

►Všechny služby nabízím i formou dárkového poukazu.

► Potřebujete-li se ke službám a cenám na cokoli zeptat, neváhejte, jsem tu pro Vás.