Harmonizace pro tělo a duši

Harmonizace pro tělo a duši

          Někdy nám stačí málo a je nám všechno jasné, a jindy musíme podstoupit dlouhou cestu ke změně. A čím je cesta delší, tím je větší pravděpodobnost, že na ni zabloudíme, ztratíme se, a pak je potřeba nalézt další krok, který by nás vrátil k úspěšnému tažení k cíli. Možností, jak se sebou pracovat, jsou harmonizace pro tělo a duši.
          Možností, když už víme, co nám život ztěžuje, jsou různé alternativní způsoby vyladění energií – harmonizace. Změní-li sám člověk své energie, přístup a taktiku, musí zákonitě změnit energie, přístup a taktiku protějšek. A vězte, říct si o pomoc je projevem síly!
          Popis jednotlivých možností, pro koho jsou vhodné a co lze očekávat naleznete v jednotlivých odkazech. A ucelená nabídka s cenami je ve Službách pro Vás.
          Protože se zabývám alternativními přístupy k životu, pak i mnou poskytované metody jsou alternativní, neléčebné, harmonizující.

Reiki

          Poprvé jsem se vědomě s metodou přikládání rukou setkala v roce 1991. Tehdy mě však životní okolnosti i má osobní volba od této cesty odvedly. Ale čas plynul až do stádia, kdy jsem došla k rozhodování, zda chci vůbec žít. A první co jsem po svém rozhodnutí potkala, byla možnost seznámit se s metodou založené na předávání energie pomocí rukou, tedy Reiki. Možnost naučit se ji a pomoci sobě, a aniž bych tušila brzy i ostatním.
          Mě samotné pomohla metoda Reiki v první chvíli s mým zdravotním stavem. Postupně, jak se stávala součástí mého bytí, tak se začal můj život odvíjet podle mých, dosud ani nedoufaných představ, snů a plánů, a dramata z mého života mizela.
          Jak jsem postupovala ve studiu, začaly se mi také otevírat nedozírné možnosti, o kterých bych si dříve ani netroufala snít. Reiki mi třeba otevřelo dveře i k výkladům karet. Do života mi přišli noví lidé, a s těmi dosavadními se vztahy pročistily. Lidem nejen pomáhám, v jejich nelehkých situacích, ale také je učím tuto metodu používat.
          Určitě Vás nyní napadá otázky:

Co vlastně je to Reiki? K čemu slouží Reiki? A na co si dát pozor?

Takže vše se dočtete ZDE.

V odkazu Služby pro Vás je info jak o ceně, tak i o tom, jak se na Reiki harmonizaci objednat.

STV 

          Od narození se nám dostává informací, pokynů, zkušeností a nesmíme zapomenout, že totéž si neseme i z minulých životů (a neopomeneme ani fenomén kolektivní mysli), což v nás vytváří a zachovává myšlenky a přesvědčení, na základě nichž jednáme se sebou i s druhými. V podstatě si tak vytváříme naše ego. Ale to ne vždy jedná v souladu s naším nejlepším zájmem, dalo by se říct, že nepočítá s jednou proměnnou… a to je lidský vývoj. Jde o to, že náš mozek stále plní svou původní povinnost, tedy ochránit naší křehkou, snadno zranitelnou (z pohledu přírody) schránku. A protože věcí, které by nás ohrožovaly, je málo, tak si náš mozek, aby plnil svou funkci, nebezpečí „vymýšlí“. Z nás se tak stávají lidé naplněni strachem, úzkostí či fobiemi, kteří se ztrácejí v mezilidských vztazích i ve vlastních životech.

 Jak funguje STV?

Existuje mnoho technik, jak se porovnat s programy, které jsme si za svůj život vzaly za své. Nevýhodou těchto technik je, že dříve nebo později se nám stejný program vrátí, jen v jiné podobě nebo prostřednictvím jiných prostředků. Symbolová terapie vhledem (STV) umožňuje pracovat s našimi hluboko uloženými myšlenkovými vzorci, rozkrývá jednotlivé příčiny problémů a bloků a již při prvním sezení tak dochází k pochopení, jež vede k jasným změnám ve způsobu myšlení. V průběhu STV staré myšlenkové pochody nahrazujeme novými, které se v průběhu terapie ukotvují. V případě, že se jedinec dostane do stejné nebo podobné situace, kterou již někdy v minulosti prošel, pak neuplatňuje chování, které by jej utvrdilo v přesvědčení, že má problém nebo musí trpět, ale prostřednictvím uvědomění si tzv. nejvyšší reality nedává sílu chování, které by kopírovalo původní myšlenkové vzorce a vedlo ho tam, kde byl před terapií STV. A jako bonus klient získává i změnu své karmy nebo si „mechanicky“ dojde k tzv. pozitivnímu myšlení.

V jakých případech je vhodná STV?

jsem pro Vás sepsala ZDE.

V odkazu Služby pro Vás je pro Vás info o ceně i jak STV objednat.

Progresivní harmonizace 

          V životě se nám stává, že se nám přestane dařit, že nás stíhá problém za problémem, katastrofa za katastrofou a my pod tíhou veškerého dění klesáme. Alespoň tak to vnímáme, že už nemůžeme, že situace je neřešitelná, že náš život je za trest.
          Nic takového však není skutečné. V podstatě jde o to, že jsme se příliš odklonili od své cesty a Vesmír, tím, že nám předkládá těžší nebo těžké zkoušky a lekce, nás na toto chce upozornit. Někdy však nenasloucháme ani sobě natož Vesmíru, a pak se nám samotným nedaří vnímat, pochopit a přijmout dané dění. Aby zase všechno začalo klapat, pak máme k dispozici tzv. progresivní harmonizaci.

K čemu slouží progresivní harmonizace?

Tyto harmonizační techniky mají za úkol propojit vědomí s naší duší v rámci současného života (nejedná se o návraty do životů minulých) a pomoci nám se vyrovnat nebo spíše porovnat s událostmi, okolnostmi, lidmi i jinými dušemi. Tím dochází k harmonizaci duše s naším egem (rozumem) a nám se v životě opět začíná dařit. V podstatě se tak opět nastartují procesy, které člověku zajišťují osobní i duševní pokrok či růst a spokojenost.


         

Co očekávat při sezení?

Jak už jsem uvedla, nejedná se o regresní terapii, tedy návraty do minulých životů. Po celou dobu si zachováte plné vědomí, takže se nemusíte obávat hypnózy nebo toho, že bych Vás měla zcela ve své vládě. Mou úlohou je Vás provést a doprovázet cestou, při které se spojíte se svou duší a setkáte se se svými bloky, strachy nebo dušemi lidí. V životě Vás blokují a omezují. Umožním Vám se „sejít“ s lidmi, s kterými něco řešíte, nemáte dořešeno (a tváří v tvář to není možné). Pomohu Vám i v případě, že jste se v rychlému sledu události třeba nemohli s někým rozloučit.
          Progresivní harmonizaci je vhodná pro všechny, aniž by se aktivně zabývali duchovnem. Ani nemusíte mít nějaké zvláštní schopnosti. Postačí, když chcete se svým „trápením“ něco dělat.

Pro koho je progresivní harmonizace?

Absolvovat ji mohou dospělí i děti, kteří jsou osobně přítomni. U dětí mezi 7 – 12 (cca)rokem mohou být přítomni rodiče. S dětmi od narození do sedmi let (cca) se pracuje v domácím prostředí prostřednictvím člověka (lidí), kteří o dítě pečují, stejně tak s klienty, kteří nejsou ve vědomém stavu.

          Cenu služby a způsob, jak se na progresivní harmonizaci objednat naleznete ZDE.

Energetické čištění prostoru

Jestliže pořizujete nové bytové nebo nebytové prostory, nebo se cítíte ve stávajících neustále nervózní, nesví, nezdraví, vyčerpaní, máte pocit, že u Vás „straší“, prostě nejste tam „doma“, pak je vhodné prostor nechat energeticky očistit a harmonizovat.
Cena služby se smlouvají dle velikosti prostoru (př. 1 místnost… 300,- Kč, byt vel. 2 + 1… 800,- Kč…) a klient hradí i dopravné, případně čas, který budu na cestě. Jak si tuto službu objednat naleznete ZDE.

V kontaktu se mnou mužete být i na FB stránce.