Autorské mandaly dot art v užitném umění

Máte rádi, když krásné věci mohou sloužit v každodenním životě? Pak pro Vás vytvářím i mandaly dot art v užitném umění, tedy ve věcech každodenního používání.

Nabídka hotových předmětů, ihned k odběru:

Přání/gratulace:

Mandala dot art - přání
GR1 NADĚJE
Mandala na přání formátu A5 svými energiemi posiluje víru ve šťastné konce.
Cena 149,- Kč

Svícny:

Dot art malba - svícen
SV1 – OBRAZOTVORNOST
Malba dot art na svícnu působí jako bublinky bublifuku a rozvíjí Vaší obrazotvornost, představivost, fantazii a podporuje tvořovou stránku Vaší osobnosti. Navíc vytváří kouzelné odrazy na pozadí. Cena 149,- Kč
Dot art malba - svícen
SV2 ABSOLUTNÍ LÁSKA
Láska jako vrcholná energie bytí se na tomto svícnu projevila jako stylizovaná královská koruna v červené a zlaté barvy. Svícen tedy ke svému obvyklému smyslu šíří energie lásky, pocitu blaženosti, naplnění a rozvíjí…
Cena 169,- Kč

Zrcadla:

Autorská malba dot art - zrcadlo
ZR1 NA KŘÍDLECH LÁSKY
Zrcadlo 15x15cm, rám s malbou autorské mandaly dot art, celkový rozměr 27×27 cm.
Cena 929,- Kč

Magnetky:

Autorská mandala dot art v užitném umění - magnetka
MA1 LASKAVÝ KVÍTEK
Magnetka Ø 4 cm s ručně malovanou mandalou dot art. I malá, nenápadná věcička vnese do Vašeho prostředí příjemné energie lásky a laskavosti.
Cena 99,- Kč
Autorská mandala dot art v užitném umění - magnetka
MA2 ZLATOZELENÁ PRO ÚSPĚCH
Magnetka Ø 4 cm s ručně malovanou mandalou dot art. I taková malá, nenápadná věcička vnese do Vašeho prostředí příjemné energie úspěchu.
Cena 99,- Kč
Autorská mandala dot art v užitném umění - magnetka
MA3 PODPORA
Magnetka Ø 4 cm s ručně malovanou mandalou dot art. Byť malá, nenápadná, ale do Vašeho prostředí příjemné energie a pocit, že máte podporu.
Cena 99,- Kč

Nevybrali jste si? Máte zájem o něco, co jste zde nenašli a přece jen chcete dot art mandaly v užitném umění? Pak mě neváhejte kontaktovat, jistě se spolu domluvíme.