Galerie DaRy

Autorská malba technikou dot art, to je Galerie DaRy.

Už dlouho Vás provázejí těmito stránkami moje mandalky. Popravdě, kolikrát jsem si říkala, proč to (myšleno zrovna mandaly) dělám. A teď už to vše zapadá do sebe jako kolečka v hodinkách. Ony ty mandalky pro mě byly takovým učením a tréninkem k tomu, k čemu mě Vesmír zavál na mé cestě.

Ve chvíli, kdy i já pochopila, že některé dveře pro mě prostě zůstanou zavřené, po pár dnech neradosti, mi Vesmír předložil úplně jinou cestu. Byla jsem unesena (a jsem stále). Propojilo se něco, co by mě nenapadlo.

Ono totiž, když se člověk dá tou duchovnější cestou, tak se i záhy setká s potřebou tu nádheru, kterou prožívá vnitřně, nějakým způsobem ventilovat a sdílet, a tak se většinou věnuje nějakému tomu tvoření. Proto i kdysi vznikla Galerie DaRy.

Teď se ale už nejedná pouze o přehlídku mé tvorby. Vše, co vidíte, může být i Vaše. Každá mandala si nese patřičné energie, proto Vás přitahuje, proto ji chcete mít.

Abychom měli mezi sebou pořádek, zde jsou Vám k dispozici informace k nákupu a nebojte se na cokoli optat.

OBJEDNÁVKY NA ZASLÁNÍ PŘES ČP SMĚŘUJTE, PROSÍM, NA E-MAIL. OSOBNÍ ODBĚR DO ODVOLÁNÍ TÉŽ MOŽNÝ PŘES OBJEDNÁVKU E-MAILEM A VYZVEDNUTÍ PŘES VÝDEJNU.

NÁKUP LZE I USKUTEČNIT PŘES https://www.fler.cz/galerie-dary.

O MANDALÁCH

TECHNIKA MALBY

DOPLŇUJÍCÍ INFO K TVORBĚ A VAŠEMU NÁKUPU

VŠE JSOU ORIGINÁLY.

Barvy na fotografiích se mohou lehce lišit od originálu, podle toho, jak se zobrazují na Vašem zařízení.

MANDALY – OBRAZY

VOLNÉ K PRODEJI

OBRAZY – VOLNÁ TVORBA

VOLNÉ K PRODEJI

KRABIČKY

VOLNÉ K PRODEJI

ŠPERKY – ENERGETICKÉ ZÁŘIČE

VOLNÉ K PRODEJI

HRNÍČKY

Tečkovaný dekor je fixovaný zapékáním. Pokud není uvedeno jinak, lze vkládat do myčky na šetrný mycí program. Používání v mikrovlnné troubě nedoporučuji.

VOLNÉ K PRODEJI

OSTATNÍ TVORBA

VOLNÉ K PRODEJI