Autorské mandaly dot art

Autorské mandaly dot art

Autorské mandaly dot art, to je “Galerie DaRy – dot art“.

Už dlouho Vás provázejí těmito stránkami moje kreslené mandalky. Popravdě, kolikrát jsem si říkala, proč to (myšleno tím zrovna mandaly) dělám. A jednoho dne to vše zapadlo do sebe jako kolečka v hodinkách. Ony ty mandalky pro mě byly takovým učením a tréninkem k tomu, k čemu mě Vesmír zavál na mé životní cestě. A tak z kdysi stránky pro prezentaci mého malování vznikla Galerie DaRy – dot art zaměřená na autorské mandaly malované technikou dot art.

Ve chvíli, kdy i já pochopila, že některé dveře pro mě prostě zůstanou zavřené, po pár dnech neradosti, mi Vesmír předložil úplně jinou cestu… “náhodou” jsem spatřila tečkovanou mandalu. Dech se mi zastavil. Byla jsem unesena – a jsem stále. Říkám tomu „synergie v přímém přenosu“.

Ono, když se člověk dá tou duchovnější cestou, tak se i záhy setká s potřebou tu nádheru, kterou prožívá vnitřně, nějakým způsobem ventilovat a sdílet, a tak se většinou věnuje nějakému tomu tvoření. A když nastanou ty správné konstelace, ať už z našeho pohledu příznivé či méně příznivé, pak se uskutečňují zázraky. – Tři dny jsem nemyslela na nic jiného, a pak začala jednat…

Teď se ale už nejedná pouze o přehlídku mé tvorby z Galerie DaRy. S podtitulem “dot art” získala jiný styl, jiný smysl – autorské mandaly dot art nejsou jen zálibou, ale jsou tu pro Vás na prodej. Každá mandala si nese patřičné energie – harmonizuje člověka i prostor. Proto mám pro Vás jen samé originály.

A jak získat ten svůj obraz nebo osobní energetický zářič nebo dárek pro Vaše blízké?

On-line prodej jde uskutečnit přes virtuální tržiště Fler a nebojte, nic nemusíte hledat. Stačí si zde vybrat a klepnout na tlačítko pod fotografii. Fler Vám nabídne více fotografií, širší popis a bezpečný nákup.

Osobní prodej v Trutnově Vám přinese 10% slevu na vše, stačí zatelefonovat a domluvit si se mnou termín nákupu.

Osobně se můžeme potkat na nepravidelných trzích a festivalech, o čemž Vás informuji včas v „nových příspěvcích“ nebo na FB stránce.

Všechna má tvorba je autorská a jedná se o originály.

Barvy na fotografiích se mohou lehce lišit od originálu, podle toho, jak se zobrazují na Vašem zařízení.

Přeji příjemný nákup.

Vstup k výběru a nákupu obrazů mandal malavaných technkou dot art
Vstup k náhledu a výběru osobních energetických zářičů - šperků malovaných technikou dot art
Vstup k výběru a nákupu krabiček a šperkovnic s mandalami dot art
Vstup k výběru a nákupu hrnků s malbou mandal dot art.
Vstup k výběru a nákupu lapačů s malovanými mandalami technikou dot art
Vstup k výběru a nákupu užitného umění a dekorací s mandalami malovanými technikou dot art.
aneb kurz – nekurz. Ale na konci vždy Vámi vytvořená autorská mandala dot art.