Autorské mandaly dot art

Autorské mandaly dot art, to je “Galerie DaRy dot art“.

Už dlouho Vás provázejí těmito stránkami moje kreslené mandalky. Popravdě, kolikrát jsem si říkala, proč to (myšleno tím zrovna mandaly) dělám. A jednoho dne to vše zapadlo do sebe jako kolečka v hodinkách. Ony ty mandalky pro mě byly takovým učením a tréninkem k tomu, k čemu mě Vesmír zavál na mé životní cestě, ze stránky pro prezentaci mého malování vznikla Galerie Dary dot art zaměřená na autorské mandaly dot art.

Ve chvíli, kdy i já pochopila, že některé dveře pro mě prostě zůstanou zavřené, po pár dnech neradosti, mi Vesmír předložil úplně jinou cestu. Když jsem “náhodou” spatřila tečkovanou mandalu. Dech se mi zastavil. Byla jsem unesena – a jsem stále. Říkám tomu „synergie v přímém přenosu“. – Když se člověk dá tou duchovnější cestou, tak se i záhy setká s potřebou tu nádheru, kterou prožívá vnitřně, nějakým způsobem ventilovat a sdílet, a tak se většinou věnuje nějakému tomu tvoření. A když nastanou ty správné konstelace, ať už z našeho pohledu příznivé či méně příznivé, pak se uskutečňují zázraky. – Tři dny jsem nemyslela na nic jiného, a pak začala jednat.

Teď se ale už nejedná pouze o přehlídku mé tvorby z Galerie DaRy. S podtitulem “dot art” získala jiný styl, jiný smysl – autorské mandaly dot art nejsou jen zálibou, ale jsou tu pro vás na prodej. Každá mandala si nese patřičné energie – harmonizuje člověka i prostor. Proto mám pro Vás jen samé originály.

V létě 2021 s novou formu:

Proč? Protože má tvorba je plodná (a kolik nápadů mám v šuplíku, prakticky nápad tvoří další nápad) a proto potřebuje zpřehlednit pro Vás i pro mne. Zároveň se zefektivní i forma prodeje:

On-line prodej půjde výhradně přes virtuální tržiště Fler a nebojte, nic nemusíte hledat, stačí si zde vybrat a klepnout na tlačítko pod fotografii. Fler Vám nabídne více fotografií, širší popis a bezpečný nákup.

Osobní prodej v Trutnově Vám přinese 10% slevu na vše, stačí zatelefonovat a domluvit si se mnou termín nákupu.

Osobně se můžeme potkat na nepravidelných trzích a festivalech, o čemž Vás informuji včas v „nových příspěvcích“ nebo na FB stránce.

Všechna má tvorba je autorská a jedná se o originály.

Barvy na fotografiích se mohou lehce lišit od originálu, podle toho, jak se zobrazují na Vašem zařízení.

Přeji příjemný nákup.

Vstup k výběru a nákupu obrazů mandal malavaných technkou dot art
Vstup k náhledu a výběru osobních energetických zářičů - šperků malovaných technikou dot art
Vstup k výběru a nákupu krabiček a šperkovnic s mandalami dot art
Vstup k výběru a nákupu hrnků s malbou mandal dot art.
Vstup k výběru a nákupu lapačů s malovanými mandalami technikou dot art
Vstup k výběru a nákupu užitného umění a dekorací s mandalami malovanými technikou dot art.