Firemní poradenství

Jak na podnikání, aby si dařilo, výběr spolupracovníků, zaměstnanců, místa podnikání, dne zahájení podnikání nebo nového projektu, vhodnost/výnosnost investic, hledání řešení, jak firmu „postavit na nohy“…
Pomocí tarotových karet i numerologie.
Dále možnost numerologicky zjistit přínosnost názvu firmy… cena dohodou dle rozsahu.
Poradenství je možné osobní, telefonické i na Skypu. Numerologické rozbory zasílám do mailu během 7 – 10 dnů při předchozí platbě.

Jak službu objednat?
Při objednávce termínu prosím definujte, že se bude jednat o firemní poradenství.
► SLUŽBU OBJEDNÁVEJTE PŘES TELEFON OD PONDĚLÍ DO PÁTKU OD 8:00 DO 20:00hod. Pokud Vám zrovna nezvednu telefon, pravděpodobně pracuji. Jakmile budu volná, ozvu se Vám zpět, ve všední den max. do 24 hodin.
(V případě, že je zrovna sobota, neděle nebo svátek a jde o život, nejprve volejte záchranné složky. Samozřejmě může jít o život i jiným způsobem. Pak mě prozvoňte a následně napište SMS, jak Vám mohu pomoci. Jak budu v dosahu telefonu, ozvu se.)
► Telefonické a Skype konzultace proběhnou až po úhradě. Lze zaslat potvrzení o zadání platby do mailu a termín tak urychlit.
►I když jsme v minulosti již spolupracovali, NEPOSÍLEJTE PLATBU NA ZÁKLADĚ SVÉHO UVÁŽENÍ, ALE AŽ PO DOHODĚ SE MNOU O FORMĚ A CENĚ poskytovaných služeb.
►Pokud potřebujete svou objednávku konzultace zrušit, udělejte to, prosím, alespoň den předem. Děkuji.
►Služby v programu Skype jsou možné i pro klienty ze Slovenska nebo celého světa, pouze však v českém jazyce.
►Platby převodem v euru je nutné počítat s příplatkem 150,- Kč (převod z ČSOB v SR bez), lze se však domluvit na alternativním způsobu platby bez tohoto příplatku.
► Potřebujete-li se ke službám a cenám na cokoli zeptat, neváhejte, jsem tu pro Vás.